Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Na kogo dziś oddalibyśmy głos?

(2)
PiS w góre, PO nieznacznie w dół
 • 2008-09-23 17:11 | Teresa Stachurska

  Re: Na kogo dziś oddalibyśmy głos?

  29 % spośród ca 30 uprawnionych to ca 9 mln osób, z tego :
  - PO uzyskałoby poparcie ca 5 mln osób,
  - PiS uzyskałoby poparcie ca 2 mln osób i
  - SLD uzyskałoby poparcie ca 0,5 mln osób.

  Oczywiście wystarczy by decydować o być albo nie być wszystkich 30 mln oraz ich dzieci. Jeśli zainteresowanie wyborami zmniejszy się o połowę w porównaniu do obecnych 29 %, nadal będzie miał kto nam rządzić. Ile będziemy czekać aby w miejsce dzisiejszych 29% badanie wykazało 15 % ?
 • 2008-09-23 20:44 | CapKentus

  Odnoszę wrażenie, że niewiele... politycy żadnej opcji, ani poprzednio ani teraz nie zachwycają swoim działaniem i kulturą. Jeżeli nic nie zmieni się w polskiej polityce o 180 stopni to może już na następnych wyborach będziemy świadkiem 15 % frekwencji.
  Ja osobiście znajduje się w kręgu tych 29 %. Mimo, że oddając głos na swoją partię polityczną nie oddaje głosu z przekonania, a raczej dla mniejszego złą to lubię brać odpowiedzialność za to co w kraju sie dzieje.
  Przyznam, że jako zwolennik SLD w tym momencie nie jestem do końca pewien czy zagłosuje na tę partię ale głosować na pewno pójdę. Na kogo dokładnmnie? czas pokaże... ;)