Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Artykuł o Australi lubb innym kraju do którego można było pojechać i wykupić własny bar...?

(1)
2008-09-24 19:37 | dkjez
Kiedyś kolega mówił mi o artykule w Polityce, w którym było opisane że można spokojnie jechac do no właśnie gdzie z tego co pamietam była to Australia lub inny kraj w tych okolicach i za pewną kwote wykupić bar dla sibie i normlanie tam żyć, ponoć kupa ludzi nie wytrzymywała trybu życia ciagłej zabawy itp. Czy ktoś może pamięta ten artykuł jak się nazywał?
Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc Daniel.