Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Lizbona do zamrażarki

(1)
Czy zamrożenie traktatu oznacza blokadę rozszerzenia Unii? Niekoniecznie.
  • 2008-09-25 23:40 | Adalbert

    Re: Ratuj się , kto może ?

    A kto nie może się ratować , a musi uczestniczyć jako "płatnik" tego wielkiego kryzysu będzie biedniał w oczach. Zbyt wielka Unia straci kontrolę nad pączkującym gigantem jakim się stanie kiedy włączy wielkie kraje z obrzeży Europy. "Wolny rynek" poprzez globalne banki będzie rozkładał własne długi "sprawiedliwie" na wiele krajów. Globalizm w tej formie wyjdzie bokiem wielu globalistom. Wasale będą płakać i płacić za długi których nie zaciągnęli,a które zrobili ci co ich wykupili. To będzie majstersztyk . Wasale wykupienie za wirtualne pieniądze będą spłacać dług rzeczywistymi wyrzeczeniami. Tylko , czy puste głowy wasalnych plolityków są w stanie to zrozumieć ?