Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Brzydcy dwudziestoletni

(10)
Młoda Białoruś nie chce rewolucji. Według dwudziestolatków opozycjoniści się skompromitowali, a reżim nie jest taki zły, skoro w kraju można słuchać zakazanych dotąd zespołów i kupować te same rzeczy co na Zachodzie.
 • 2008-09-26 14:10 | obarex

  Re: Brzydcy dwudziestoletni

  No coz, mlodziez Hitlerjugend tez w zasadzie byla apolityczna i wierzyla, ze Hitler nie jest taki zly, nie mowiac juz o tym, ze byla gleboko przekonana, ze obrona Niemeic przed zewnetrznymi wrogami jest bezwzglednym obowiazkiem. I byli razem z olbrzymia wiekszoscia spoleczenstwa...
 • 2008-09-26 15:09 | mikesz6

  Re: Brzydcy dwudziestoletni

  Dwudziestoletni,a tyle mądrości.I to wszystko w jednym zdaniu. Delikatnie mówiąc jakiś ten obrazek Białorusi nieco kolidujący z wyobrażeniem sąsiedniego kraju,.Mam radę,włącz niezależne stacje telewizyjne,na czele z TVP,wysłuchasz wówczas ulubionej formy przekazu na temat tego co dzieje się na Białorusi.Oczywiście serwowanych przez nie mniej niezależnych dziennikarzy z pełną kobiecego uroku pani Romaszewską i wówczas....
 • 2008-09-26 15:45 | Danka

  Re: Ich nie okradziono z banków i przemysłu

  ...im się udało przetrwać okres złodziejskiej transformacji, w czasie której za wirtualne pieniądze wykupiono Polskę "uwalniając" naiwnych Polaków od własności ?
  Obecnie ci, co wykupili Polskie banki i polskie fabryki ogłaszają bankructwo banków z których brali pieniądze, a podatnicy z tych krajów gdzie brano te kredyty na wykupywanie Europy wschodniej zapłacą za tych bankrutów z kieszeni ciułaczy. Tak więc cwaniacy przejęli polskie banki za pieniądze bez pokrycia w bankach które teraz upadają.
  To jest przekręt jeszcze większy od tego jaki był w Europie wschodniej. Ale o tym cicho sza...
 • 2008-09-27 17:29 | myzzia

  No coz, mlodziez pielgrzymkowa tez jest w zasadzie apolityczna, i wierzy ze Maybach to dobry samochod ktory warto miec, nie mowiac juz o przekonaniu ze obrona Czestochowy przed Putinem i Chavezem jest bezwzglednym.. etc
 • 2008-09-27 23:13 | Pi

  Re: Brzydcy dwudziestoletni

  Jeśli są tacy, jak ich tu opisują - chylę czoła przed ich rozsądkiem. Jest oczywiste, że Białoruś jest poddawana chamskim naciskom, a przy tej okazji my, Polacy prymitywnej indoktrynacji antybiałoruskiej. Pamiętacie, chorego Jasia, synka Białorusinki? Kiedy Łukaszenka upomniał się o niego zgodnie z prawem międzynarodowym, w Polsce podniósł sie taki wrzask, jakby chciał malca do lagru posłać. Jestem pewien, że malec cieszyłby się na Białorusi lepszą opieką niż w Polsce, choćby ze względów propagandowych.
  Jeśli Białorusini przyjmą polski wzorzec demokracji, już za kilka lat wszyscy wszystkich będą nienawidzić, tak jak to jest w Polsce. Wystarczy poczytać pełne nienawiści fora internetowe
 • 2008-09-28 12:07 | car

  byłem na Białorusi dwukrotnie i powiem szczerze, że mi się podobało. Ich zorganizowanie, czuć że wszystko jest pod kontrolą. Państwo wspiera przedsiębiorstwa z rodzimym kapitałem. Mińsk jest bardzo prężnie rozwijającą się stolicą, ale wszystko jest dokładnie przemyślane. Szerokie trzypasmowe drogi i mały ruch to to co kocham w Mińsku.
 • 2008-09-29 11:31 | obarex

  Zgadzam sie. Wlasnie...
 • 2008-09-30 15:13 | kratka

  Re: Brzydcy dwudziestoletni

  Przykro czytać. Ten tekst jest bardzo tendencyjny i widać w nim lekceważący stosunek autorki do problemu. ten zlepek bezmyślnych haseł powtarzanych od lat nie służy nikomu. A może autorka napisałaby coś na temat "potrzebnej nowej formuły" i tego co zrobić gdy "Czas romantyków minął bezpowrotnie". Tak naprawdę ktoś zapomniał jak lekko rzuca się błotem z wygodnego polskiego podwórka i jak łatwo walczyć podczas nie swojej rewolucji.
 • 2008-09-30 17:46 | młody białorusin

  Dobrze, że ciebie osobiście nie wzięto pod kontrolę. Miałeś szczęście!
 • 2008-10-03 19:03 | Białorusin

  Przykro czytać. To nie pierwszy tekst bardzo tendencyjny i faktycznie szowinistyczny
  wobec Białorusinów.
  To jest polityka polskej politycznej elity historycna.
  Bardzo przykro i nic wspólnego z Demokracja !
  Białorusin