Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Młot na pedofilów

(5)
Polska ma dziś swoje własne Amstetten - a Donald Tusk chce wprowadzić ustawę, na mocy której pedofilów poddawano by przymusowej kastracji farmakologicznej. Posłowie ze Strasburga już protestują, ale zakazać tej drakońskiej ustawy Unia Europejska nie może.
 • 2008-09-29 13:39 | Linda

  Re: Młot na pedofilów

  Brawo pan premier! 100% poparcia!
 • 2008-09-30 11:58 | Marek Wnuk

  Re: Młot na pedofilów

  O jakim lamaniu praw czlowieka przeciwnicy tej proponowanej ustawy mowia? Chodzi o odpowiednia i wedlog mnie stosowna kare, za w tym wypadku przestepstwo kryminalne. Trybunal praw czlowieka nie powinien nawet ingerowac w takiego rodzaju sprawy.
 • 2008-10-01 22:23 | Hanka

  Re: Młot na pedofilów

  Pracuje w domu dziecka czesto z dziecmi, ktore trafiaja tu w wyniku wykorzystywania ich przez czesto osoby najblizsze do celow gratyfikacji seksualnej. Wystarcy sprawdzic aktualne dane statystyczne, by zauwazyc, ze zwykle to czyni znana ofiarom osoba, czesto krewny. Rezultat? Zniszczone dziecinstwo, obnizony sens wartosci osobistej, zdarza sie, ze taka osoba gdy dorosnie nasladuje te wzorce.
  Bardziej powinnismy interesowac sie jak pomoc ofiarom pedofilii; jak im umozliwic wyjscie z sytuacji, ktorej czasami nie rozumieja, a czesto traktuja jak czesc "normalnego" zycia.
  Kastracja nie zabija popedu plciowego. Spoleczna izolacja przestepcy i nauka mowienia "Nie" osobom doroslym zapobiegnie tworzeniu nowych ofiar.
 • 2009-09-29 14:33 | 18.

  Re: Młot na pedofilów

  OK. Ale najpierw przetestujmy kastrację na Polańskim, a potem się zastanowimy, czy to wprowadzić. Innej drogi NIE MA !!!
 • 2009-10-05 15:13 | ehhh

  Re: Młot na pedofilów

  No i co? ucichło, a tymczasem... w przypadku niejakiego pedofila Radosława Ś. z Pyskowic - sprawa ciągnie się 4 rok, właśnie jest w trakcie trzeciego odwołania... a czas leci... dziecko pokrzywdzone ma dzieciństwo zamienione w pasmo rozpraw bo nasze prawo zezwoliło na trzykrotne już przesłuchanie ofiary. Pedofil ciągle na wolności i właśnie został tatusiem - a mama dziecka prawdopodobnie nawet nie wie co jej partner ma na sumieniu. nasz rząd przypomni sobie o sprawie przed wyborami pogadają... i będzie jak było - pedofil będzie miał więcej praw od ofiary.