Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gospodarka, John!

(2)
W telewizyjnej debacie kandydatów na prezydenta USA senator Obama gładko przeszedł przez najtrudniejszą dla niego politykę zagraniczną. Jeśli dalej w kampanii dominować będzie kryzys gospodarczy, Obama może wygrać.
 • 2008-09-30 16:40 | jan

  Re: Obama musi wygrać , bo inteligentny

  To co zrobiono w okresie dominacji neokonserwatystów , czyli grupy bezwględnych arogantów, pilnujących geszeftu miliarderów i milionerów, budzi grozę.
  Powtórzenie rządów partii republikanskiej jest co najmniej niezręczne , ale możliwe.
  Miejmy nadzieję , że będziemy świadkami zwycięstwa demokracji i Obama wygra te wybory. Dramat ma swe korzenie jeszcze w okresiet prezydentury Clintona, a może wcześniej. Ameryka została zawłaszczona przez jedną opcję i jedną grupę wpływowych ludzi związanych z zarządzaniem kapitałem. Po transformacji ustrojowej w Europie wschodniej nie zmieniono celów strategicznych polityki zagranicznej i to w połączeniu z globalizmem w kalekim wydaniu, jakie zrealizowano w pogoni za szybkim zyskiem, okazało się pułapką.
  Ameryka jest krajem dobrze zorganizowanym i po zmianie ekipy politycznej odzyska równowagę.
 • 2008-10-03 14:20 | flipr

  A dolar dziś po 2,47. To chyba nie jest tak źle?

  Źródło: http://www.gieldyonline.pl