Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mularczyk szuka adresu prezesa Stępnia

(1)
Apel internetowy posła
  • 2008-10-02 01:48 | lesny ludek

    Re: Mularczyk szuka adresu prezesa Stępnia

    Stępnień nie udostępnia adresu i bardzo dobrze. Wie, że sądy w Polsce są do d*** i wie to też Mularczyk, który w czasach Polski Ludowej zrobiłby niewątpliwie karierę w aparacie represji. Poza tym, komuś takiemu jak Mularczyk każdy przyzwoity człowiek nie udostępni NICZEGO. Mularczyk to zwykły aparatczyk i krzykacz, który skompromitował polski wymiar tzw. sprawiedliwości.