Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Profesor Wolszczan kandydatem do Nobla

(2)
2008-10-05 17:31 | aster123
Politycy i media niech się odwalą od Prof. Wolszczana. Jeszcze przed chwilą chcieli go za PRL-owską przeszłość linczować. A teraz jeden przez drugiego będą się do Niego dopychać z "gratulacjami" i żeby zrobić sobie z wielkim naukowcem zdjęcie. Proponuję zamknąć dożywotnio wszystkich polityków PO-PIS-u i usłużne im media w murach IPN-u. Niech tam rozpamiętują przeszłość PRL-U pisząc kolejne prace "doktorskie" z jedynie słusznej dziedziny. Resztę, słabiej wykształconą, na Madagaskar. Wreszcie kraj odżyje i pchnie się do przodu. Po utracie Euro 2012 dla tej koncepcji nie będzie alternatywy.
  • 2008-10-06 15:39 | sebek

    Re: Profesor Wolszczan kandydatem do Nobla

    Profesor Wolszczan jest wspaniałym naukowcem. Od czasów Marii Curie-Skłodowskiej (1903 i 1911) Polska nie miała żadnego noblisty z dziedziny nauki. Nobel dla prof. Wolszczana byłby nobilitacją naszego kraju, niektórzy może po raz pierwszy w życiu usłyszeliby że Polska prowadzi jakieś prawdziwe badania naukowe. Jeśli porównamy osiągnięcia prof. Wolszczana i większości innych naszych naukowców to nie ma nawet o czym mówić. Od pewnego czasu dyskutuje się nad jakością, a raczej bylejakością, polskiej nauki i z dyskusji tej wynika między innymi taki wniosek że aby było lepiej, Polska musi przyciągać naukowcó tej klasy co profesor Wolszczan bo przez takich właśnie ludzi o Polsce mówi się pozytywnie.