Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Lewica mgławica

(2)
Można odnieść wrażenie, że głównym zajęciem lewicy jest czekanie. Na lepsze sondaże. Na program. Na nowego lidera.
  • 2008-10-06 08:12 | JSN

    Re: Lewica mgławica

    Niestety ma Pani rację. Ponadto trzeba wyraznie powiedziec, ze zdecydowana wiekszosc wymienionych osob, to w tradycyjnym rozumieniu -aparatczycy (bardzo cenilem Olofa Palme, ktory cale zycie był aparatczykiem - ale to był Olof Palme), kompletnie nieznani w spoleczństwie i bez zadnego autorytetu zawoodowego. Szkoda - dalej będą rzadzic autorzy lustracji i tworcy CBA z PO i PiS
  • 2008-10-06 19:25 | Danuta

    Re: Na tle klęski ekonomii kaptalizmu , to ...

    Na tle klęski globalizmu-wasalizmu to PRL zaczyna różowieć w oczach. Platforma podejmuje różne wysiłki aby odwrócić zainteresowanie opinii publicznej od efektu klęski ekonomicznej w jakiej umoczy Polskę globalna Unia. Ostatni konflikt z PZN jest również taką próbą. Polska wyszła na durnia przyjmując na siebie winy nie zawinione i ciężary recesji. Jednak lewica polska jest zawłaszczona przez przebierańców z byłej PZPR którzy dźwigają garb własnej nędzy duchowej i braku ducha walki o własne przekonania.