Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Hollywoodzki adonis

(1)
Paul Newman był najpiękniejszym mężczyzną kina, choć wcale o to nie dbał. Odszedł tak jak żył, do końca grając rolę zwykłego everymana.
 • 2008-10-06 20:29 | mikolaj

  "Z zyskiem sprzedającego własne sosy"?

  Pssst! Podpowiem że działalność non-profit nie polega na "sprzedawaniu z zyskiem"

  http://en.wikipedia.org/wiki/Newman%27s_Own

  Newman's Own od początku wszystkie zyski rozdziela między organizacje charytatywne. Jak już się bierze zdjęcie z wikipedii, wystarczyłoby przeczytać te kilka linijek, żeby to stwierdzić.

  Powiedzmy sobie szczerze - napisać portret aktora i "tak sobie przeoczyć" przeszło ćwierć wieku, rzuca pewien cień na fachowość aktora w ogółe.

  To niesamowita historia - dwóch kumpli z domowego wyrobu sosów na gwiazdkowe prezenty dla znajomych w ciągu ćwierć wieku rozkręciło firmę która zatrudniając 28 osób przynosi ponad 200 milionów rocznie. A wszystko to jest non-profit. m.in. finansują obóz dla ciężko chory dzieciaków. Takie przeoczenie to żenada...