Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prezydent wskrzesił trupa

(9)
Niepoważny i zupełnie nieprzygotowany pomysł prezydenta Lecha Kaczyńskiego trafia w próżnię, choć już pojawiły się głosy, że to zapowiedź odrzucenia ustaw reformujących system przez Platformę Obywatelską.
 • 2008-10-08 12:37 | Stan

  Re: Prezydent cynicznie gra

  On dobrze wie, o co chodzi, ale cynicznie rozgrywa brak zrozumienia u dużej części społeczeństwa. Bo tylko strachem PiS może odzyskać trochę poparcia.
  Tylko naiwni mogą wierzyć w dobre intencje Jednostki Biologicznej. A dobre intencje to i tak droga do piekła.
 • 2008-10-08 13:35 | Obserwator

  Re: Prezydent wskrzesił trupa

  Kompletne DNO,to jest matactwo Prezydenta by przeszkadzac w reformach ktorych nie rozumie albo rozumiec nie chce.Werbuje na przyszle wybory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • 2008-10-08 13:40 | PAK

  Re: Prezydent wskrzesił trupa

  Skoro Prezydentowi tak dobrze idzie czynienie cudów, to może by nie tylko wskrzeszał, ale i leczył? I problem funkcjonowania służby zdrowia zostałby rozwiązany?

  PS. Tytuł mnie sprowokował...
 • 2008-10-08 14:25 | jk

  Re: Prezydent wskrzesił trupa

  Oczywiście, Lechu niewiele kuma, jest marionetką w ręku brata, a Jarosław jak wiadomo prezentuje myślenie socjalistyczne. Nieważne czyje są szpitale, ważne jak gospodaruje się naszymi składkami. Podmioty prywatne nie pozwolą sobie na marnotrawstwo środków przekazanych im przez NFZ na leczenie. Gadanie, a raczej mamrotanie Lecha iż niedopuszczalne jest robienie zysków na leczeniu pacjentów jest kolejną wpadką tego pana. A niby dlaczego? Niech lecząc zarabiają. Nawet Lech pełni swojego urzędu społecznie.
 • 2008-10-08 15:20 | Adalbert

  Re: Trzeba dmuchać na zimne

  Komercjalizacja, czy prywatyzacja to taka róznica jak między niebieskim , a chabrowym. Nikt nie zauważy jak jeden kolor przejdzie w drugi. Publiczne szpitale i gwarancja ochrony zdrowia obywatela , to ostatnie bastiony jakie pozostały na gruzach "rewolucji" solidarnościowej. Tam postulowano umocnienie gwarancji i poczucia bezpieczeństwa zwykłego obywatela, a teraz realizuje się gwarancje bogacenia dla tych którzy dysponują kapitałem spekulacyjnym. Za taki kapitał bez pokrycia wykupiono polskie banki. Zrobiono globalny przekręt i nie ma winnych. Zapłaci podatnik , ale wartości trwałe jakie wykupiono za wirtualne pieniądze pozostaną w rękach tych co te dobra nabyli. Trzeba dmuchać na zimne przy podejmowaniu kolejnych radykalnych decyzji.
 • 2008-10-08 16:49 | Obserwator

  Re: Prezydent wskrzesił trupa

  Po co i tak nie przejdzie ????
 • 2008-10-08 21:49 | Zosia

  Prezydent PiS od straszenia

  Otoz politycy PiS będą stale wyciągać z szafy nie tylko tego trupa, by straszyć opinię publiczną. Straszy sie kryzysem, straszy sie Rosja, straszy sie Niemcami, straszy sie prywtayzacja, straszy sie, straszy, straszy....
  To po prostru taktyka PiS, ktorej wiernym adeptem jest Lech Kaczynski. Do konca kadencji tego pana bedziemy mieli same strachy. Tylko, ze Polacy nie glupcy i juz widza, ze sie robi z nich durniow.
 • 2008-10-09 12:27 | maciek.g

  Adalbert,
  A ja od dawna leczę sie w sprywatyzowanej przychodni zdrowia i nie jest źle /wszystko w zakresie ubezpieczenia/. Większość pacjentów nawet nie wie że prywatna. Ciebie jak i wielu wychowanych w PRL'u kłuje w oczy bogactwo, czy bogacenie się i to dla was synonim czegoś bardzo złego. A Konfucjusz dawno temu stwierdził " w państwie dobrze rządzonym wstyd być biednym, w źle rządzonym hańbą być bogatym"
 • 2008-10-11 09:58 | bene

  żal mi ciebie, nawet nie wiesz jaki % ZOZ-ów już teraz jest sprywatyzowanych....