Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Juszczenko chce wyborów

(4)
Konflikt między prezydentem i premier i Julią Tymoszenko zaszedł za daleko. Chodzi o władzę, ambicje, reformy, wizję państwa ukraińskiego, popularność, o wszystko.
 • 2008-10-09 19:06 | Jorn

  Re: Juszczenko chce wyborów

  Pani Redaktor,
  Akurat w kwestii organizacji Euro 2012 Ukraina ma znacznie większe opóźnienia niż Polska. To po pierwsze.
  Po drugie, "zgoda" to panuje w dyktaturach, cechą państwa demokratycznego jest to, że politycy reprezentują różne poglądy i się spierają. Oczywiście nie znaczy to, że na Ukrainie wszystko jest OK; niestety nie jest i Ukraina rzeczywiście marnuje swoją szansę, ale nie dlatego, ze politycy się spierają. Naprawdę, nie chciałbym być obywatelem takiej np. Szwajcarii, gdzie politycy maja wyniki wyborów głęboko tam, gdzie słońce nie dochodzi i zawsze te same partie tworzą rząd.
 • 2008-10-09 19:08 | Jorn

  Cenzura?

  Dziękujemy za komentarz!
  Komentarz zostanie wyświetlony po zatwierdzeniu przez moderatora forum.[cytat]
 • 2008-10-10 18:32 | Danka

  Re: Ukraina przejrzy na oczy w kryzysie

  Na kogo ma liczyć Ukraina ?... czy ma liczyć na tych bankierów co oszukali własne narody i spowodowali kryzys światowy ? Obecna oligarchia, która rządzi tak zwanym "wolnym światem" okazała się bandą oszustów , którzy wzbogacili własnych kumpli , którzy za wirtualne pieniądze wykupywali dobra na świece , a teraz za nich zapłacą podatnicy na całym swiecie. Ukraina będzie na tyle mądra, albo na tyle głupia, aby wyciągnąć z tego wnioski na własny użytek.
 • 2008-10-11 21:06 | rak41

  Uśmiałem się jak norka. To po pierwsze Ja chciałbym być obywatelem Szwajcarii.To po drugie Oczywiście lepiej by było gdyby Szwajcaria przyszła do mnie.To po trzecie. Pozdrowienia.SCH