Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Lidia Saroń (PO) czeka na "przepraszam" kolegów z partii

(1)
Ważą sie losy posłanki
  • 2008-10-11 18:33 | ewak

    Re: Lidia Saroń (PO) czeka na "przepraszam" kolegów z partii

    Stworzyła ustawę, która pozwoliła jej dostać swoje lokatorskie mieszkanie za złotówkę. Słyszałam jej wypowiedzi,że nie zamierza płacić za nie dużo i dlatego będzie pracować nad ustawą.Dorze pracowała, około 3 miliony ludzi wykupiło mieszkania za bardzo duże pieniądze, a ona i kilkanaście tysięcy którzy załapali się na jej ustawę dostali prawie za darmo. To zły poseł. Gdyby miała mieszkanie wykupione tak jak ogromna większość i wówczas pracowała nad ustawą, to co innego.Dlatego wierzę, że mogla dopuścić się machlojek.