Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

„ Podpis dla klimatu” - symboliczne pomarańczowe figurki trafią do Brukseli!

(2)
2008-10-12 17:01 | Mountain
Nie bądźmy obojętni na to co się dzieje z naszym klimatem. Już można podpisywać manifest klimatyczny pod hasłem „Podpis dla klimatu”. Jednym z postulatów manifestu jest ustalenie globalnej ceny za emisję CO2. Aby podpisać wystarczy wejść na stronę Vattenfall i po slashu dodać: podpis dla klimatu. Każdy głos to jedna pomarańczowa figurka, którą Vattenfall pokaże w Brukseli urzędnikom Unii Europejskiej jako dowód zaangażowania Polaków w walkę ze zmianami klimatycznymi.