Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Detalistka Pitera

(2)
Miała być antykorupcyjną twarzą Platformy, przeciwwagą dla CBA i Zbigniewa Ziobry. Jest Pitera, jest więc gwarancja, że PO walczy z korupcją. Teoretycznie.
 • 2008-10-13 11:45 | Olek51

  Re: Detalistka Pitera

  Ciekawe, jak Pani Pitera zareaguje na dwa przypadki ze Szczecina, z udziałem swoich partyjnych kolegów - ustawiony przetarg na samochody dla urzędu marszałkowskiego i nastepny, gdy wynajęto siedzibę dla tegoż urzędu od firmy, z którą była związana posłanka PO, Renata Zaremba, bez przetargu, ale za to po cenach dwukrotnie wyższych od rynkowych.
 • 2008-10-14 07:40 | marius21

  Co zrobila Pitera?
  Praktycznie nic.
  Czy my mamy placic jej i jej urzedasom, za robienie nic> to kosztuje, tylko Julka pobiera 15.000 miesiac w miesiac, a urzedasy to...........? Wywalic nieroba na zbity pysk, malo zadac odszkodowania za pobieranie placy bez pracy!

  Ale cala tragedia siega dalej.
  Ona pracuje tak samo jak caly rzad. Tosmy sie doczekali nierobow.
  Oni ciagle w socjalizmie - czy sie robi, czy sie lezy pietnascie tysiecy sie nalezy1
  Marius21