Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Spór Kaczyńskiego i Tuska o uczestnictwo w październikowym szczycie UE

(5)
Między ekipą premiera Tuska a zapleczem prezydenta Kaczyńskiego trwa wojna na gesty i słowa o wylot na unijny szczyt do Brukseli.
 • 2008-10-13 18:24 | ourobos

  Re: Spór Kaczyńskiego i Tuska o uczestnictwo w październikowym szczycie UE

  panu redaktorowi wkradla sie mala literowka, premier Irlandii to Brian Cowen.
 • 2008-10-14 00:03 | LESZEK KOZIOL

  Re: Spór Kaczyńskiego i Tuska o uczestnictwo w październikowym szczycie UE

  WYDAJE SIE ZE L.KACZYNSKI(A WLASCIWIE JEGO BRAT) NIE ZNA ZADNYCH KOMPROMISOW.PRZECIEZ DO BRUKSELI POWINIEN POLECIEC PREMIER RZADU
  POLSKIEGO WRAZ Z KILKOMA MINISTRAMI.TO W JEGO KOMPETENCJI JEST POLITYKA EKONOMICZNA I GOSPODARCZA KRAJU.TO PREMIER I JEGO RZAD BEDA ZA WSZYSTK
  ROZLICZANI. TAK WIEC CZAS NAJWYZSZY SKONCZYC TA FARSE.JESLIPREZYDENTOWI
  TAK ZALEZY NA TYM WYJEZDZIE TO PPRZECIEZ MOZE TAM DOJEACHAC TAKZE
  POCIAGIEM LUB AUTOKAREM.POZA TYM NIE JEST ZAPROSZONY WIEC NIECH SIE NIE
  PCHA PRZED SZEREG.JA PROPONUJE JEMU WYPOCZYNEK W KRAJU(NP NA HELU)
  A SPRAWY RZADOWE NIECH ZOSTAWI RZADOWI I NIECH WRESZCIE PRZESTANIE
  PSUC DOBRY WIZERUNEK NASZEGO KAJU(DOSYC SZKOD ZROBILI POLSCE W CZASIE WSPOLNYCH RZADOW Z BRATEM.
 • 2008-10-14 01:40 | Adalbert

  Re: Spór Kaczyńskiego i Tuska określi kompetencje tych panów

  To nie jest żaden powód do medialnego cyrku i znęcania się nad prezydentem Kaczyńskim. Paru nieciekawych liberałów ma inne zdanie , to nie znaczy , że ma tak być
  jak ci liberałowie sądzą . Ten okres rzadów Platformy z PSL-em jako greckim chórem w tle, nie zbudował autorytetu Platformy, a wręcz budzi niepokój. Prezydent hamuje głupie zapędy Platformy, która zupełnie odeszła od Etosu Solidarności i celów jakie sobie stawiali twórcy tego ruchu społecznego. Prywatyzacja, czy jak oni to nazywają komercjalizacja szpitali jest najlepszym tego przykładem. Niech oni wezmą zimna kąpiel, bo ich wyleją z tą kąpielą.
 • 2008-10-14 19:45 | malgo

  lubimy sie smazyc w naszym piekielku.

  a swiat idzie do przodu, i tak jest juz od 300 lat!
 • 2008-10-14 20:08 | Ya

  Niestety to co Tusk i jego swita wyprawiaja w stosunku do Prezydenta to prywatne animozje,jego wysokie ambicje i chec osmieszenia Prezydenta. W moich oczach i oczach narodu niestety traci. I watpie abym na niego w przyszlosci glosowal. Tusk bez konsultacji narodu chce przeforsowac ustawy, ktore obiecal zrobic dla tych co dali mu pieniadze na kampanie wyborcza. Napewno nikt z UK nigdy na niego nie zaglosuje gdyz Polonie Angielska oszukal. Jezeli Tusk bedzie tak dalej postepowal to nie zdziwie sie jak Prezyden rozwiaze ten rzad pieniaczy chcacych za wszelka nabic kabzy nie dbajac o dobro nardu. Prezydent powinien im to w sposob kategoryczny zaznaczyc, ze on jest tym, ktory broni interesow narodu jako calosci i jego obywateli.