Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Obróbka Szekspirem

(3)
W nabywaniu umiejętności menedżerskich pomocne może być pisanie sonetów, studiowanie systemu liczbowego Majów oraz śpiewanie „Panie Janie” na dwa głosy. Naprawdę!
 • 2008-10-14 08:44 | mikolaj

  Re: Obróbka Szekspirem

  No proszę, dosłownie w zeszłym tygodniu w ft był artykuł o tym jak kryzys postawił tamę modom na managementowe hochstaplerstwo. Jak kiesa świeci pustką wygrywają wypróbowane metody a'la Peter Druckera, a nie dziesięć biznesowych objawień króla Zulusów.
 • 2008-10-14 10:28 | Ania

  ależ to zupełnie odwrotnie - to zwykłe uzupełnianie luk w edukacji. my w szkole pisaliśmy własne wiersze i uczyliśmy się na pamięć. Oby niedługo nastąpiła powrót do systemu szkoły Lwowskiej: zawsze można wiedzieć więcej.
 • 2014-02-19 17:03 | Student zaoczny WSB

  Re:Obróbka Szekspirem

  Cóz, cały artykuł to jedna wielka bujda