Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Opozycja obejdzie rocznicę

(6)
21 października - w rocznicę wygranych przez Platformę Obywatelską wyborów parlamentarnych - SLD pokaże kontrowersyjny kilkuminutowy film, którego akcja rozgrywa się w Kancelarii Premiera. Będzie wyświetlony na specjalnej konferencji prasowej w Sejmie.
 • 2008-10-15 01:34 | Shell

  Re: Opozycja obejdzie rocznicę

  Panie Tomaszu kalita,strzela pan sobie i partii w leb,a gdzie Polska,to nawet PZPR nie dzialala przeciwko sobie,jaki macie cel,postawcie to pytanie i zastanowcie sie a moze celem jest 1 procentowe poparcie bo mnie juz straciliscie jak ci nowi szefowie krzykacze zostali wybrani,a teraz to tylko grob dla was.PO nie jest perfekcyjne ale moim zdaniem probuje najlepiej wrocic do rzeczywistosci demokratycznej,popelnili blad ze nie powyrzucali wszystkich pisowcow na zbity pysk do sprzataczki wlacznie,tak to widze z terenu USA
 • 2008-10-15 11:45 | K. Kępińska

  Re: Opozycja obejdzie rocznicę

  I znowu SLD razem z PIS....to po prostu skandal! SLD już nie wejdzie do sejmu i bardzo dobrze! Co za ludzie tam pracują? O czym oni myślą? Czy oni w ogóle myślą? Jakiekolwiek podobieństwo pomiędzy SLD a PIS-em doprowadzi do całkowitej porażki SLD w najbliższych wyborach. Czy pan Napieralski to tego nie widzi? Czy jego to nie interesuje? A jeszcze niedawno tak się SLD oburzało gdy rządził PIS.... zapomnieli?
 • 2008-10-16 00:12 | AGA

  Na jakiej cholernej podstawie twierdzi Pani , że SLD robi coś z PiS . Przecież z tego artykuliku wynika coś ZUPEŁNIE PRZECIWNEGO !!!
 • 2008-10-16 12:12 | barteku

  Re: Opozycja obejdzie rocznicę

  Wreszcie jakaś aktywnosc SLD. Brawo
 • 2008-10-19 08:59 | Andd

  Re: Opozycja obejdzie rocznicę

  Sposób w jaki SLD próbuje być opozycją całkowicie mi nie odpowiada.SLD powinno być w opozycji przede wszystkim w stosunku do PiS, gdyż to partia szkodliwa dla Polski, a również wroga SLD. Dla doraźnych celów idzie natomiast ręka w rękę z Kaczyńskimi, a raczej o krok z tyłu. Te umizgi z Pis-em są obrzydliwe i to tylko potwierdza moją decyzję nie głosowania więcej na SLD.
 • 2008-10-19 09:46 | Asia_P

  A czy na pewno chodzi o taką aktywność? Niebezpiecznie kojarzy się ona z metodami PiS...