Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szczyt niepowagi

(13)
Najnowsza decyzja premiera Tuska, który odbiera prezydentowi samolot rządowy, żeby ten nie mógł dolecieć na szczyt w Brukseli, jest niepoważna. To zagranie na poziomie piaskownicy i dalsza degradacja polityki polskiej.
 • 2008-10-15 10:53 | Indefons

  Proszę Pana. Pomijając obecną farsę, trzeba stwierdzić że zwykła hołota dorwała się do

  władzy. Chamstwo Niesiołowskiego, Palikota, Nowaka, Karpiniuka, Chlebowskiego aż mierzi.... Proszę Pana.
 • 2008-10-15 11:31 | toja

  Re: Szczyt niepowagi

  Muszą jechać tylko Donaldinio i odważny Radosław. Poprzednio dla Polski załatwili nam bardzo dużo albo i jeszcze więcej. Te sukcesy wszyscy pamiętają - myślimy wszyscy o tym samym, o wizycie w Moskwie u tow. Putina. Wizyta zakończyła się ogromnym sukcesem, Prezydent Kaczyński siedział sobie w Pałacu a Oni sami tyrając ( za przeproszeniem jak woły ) ustalili i wynegocjowali to co zaplanowali.
  Dlatego trzeba powiedzieć wyraźnie : Do Brukseli Prezydent jechać nie powinien.
  Nasz uwielbiany Premier jak sobie coś ustali to na pewno nam to załatwi.
  Na Posiedzeniu RM radzili i radzili i ustalili, że muszą wymóc na UE przyznanie nam ( Polsce ) organizacje Festiwalu Piosenki Europejskiej.
  Na czym jak na czym ale na tym polu to Donaldino zna się dobrze, docenili to nawet towarzysze w Moskwie przyznając nam Festiwal Piosenki Radzieckiej.
  Jest szansa , że UE przyzna nam organizację tego Festiwalu i proszę Pana Prezydenta aby nie jechał do Brukseli.
  Panie Prezydencie proszę wierzyć Premierowi, jego determinacja i wynik wizyty Moskwie niech będzie dla Pana Prezydenta dowodem , że w Brukseli też uda się Panu Premierowi załatwić ten Festiwal.
  Następnym argumentem powodzenia Donaldinio jest towarzystwo odważnego Radka, podczas wizyty w Gruzji - jak pisały gazety zachodnie - stał On ( Min.Sikorski ) najbliżej schronu i na każde głośniejsze klaskanie zgłaszał się w schronie niby sprawdzając czy są one bezpieczne
  GRATULUJĘ ODWAGI p. ministrze.
 • 2008-10-15 11:47 | ewka

  Nie zgadzam sie z panskim zdaniem. Wszystkie zagrywki PiS i prezydenta swojego

  brata sa czystym chamstwem i proba stosowania polityki faktow dokonanych - na takie cos tylko silny cios, nawet z piaskownicy. Po prostu z chamami inaczej nie mozna, tylko sila im imponuje. A ludzie zawsze byli durni i stronniczy, jak im wiatr powial, wiec czym sie tu przejmowac? I tak pojda za silniejszym...
 • 2008-10-15 12:38 | Marius21

  Re: Szczyt niepowagi

  To praktycznie zbrodnia na glowie panstwa.
  Prezydent jest demokratycznie wybrany w wyborzch bezposrednich i jest bezwzglednie pierwsza osoba
  Jak to mozliwe aby osoba desygnowana na premiera , praktycznie aresztowala glowe panstwa i dyktowala mu co ma robic?
  Czy Slonce Peru i czesc Polakow dostali porazenia slonecznego?
  A tvn24 i Polsat /wlasciciele byli SB/ mowia tylko o jednym. Jaki ten peezydent glupi!
  Kto za tym stoi? Czyim czlowiekiem jest Tusk?
 • 2008-10-15 13:35 | Bartek@@@

  Re: Szczyt niepowagi

  Jak najbardziej jestem za Tuskiem!!!
 • 2008-10-15 13:42 | MariaPG

  Re: Szczyt niepowagi

  nie zgadzam się z tą wypowiedzią. Na tym szczycie jednak bedą podejmowane pewne decyzje leżące w gestii Rządu,nie może być tak żeby Rząd był ubezwłasnowolniony dla dziwacznych zachcianek pisoprezydenta. W ostatnim czasie widzimy jedynie lekceważące uśmieszki na obliczy Jego Nadętości gdy mowa o "4 osobie w państwie". Rozumiem, że Prezydentowi powinien należeć się szacunek ale to nie może być "przypisane" , po pierwsze to Prezydent powinien zachowywaś się z godnością. Myślę, że jednak Pan Premier zyska a nie straci, bo Polacy już mają dość fanaberii prezydĘta opozycji.
 • 2008-10-15 13:52 | Bogumił

  Re: Szczyt niepowagi

  Witam!
  Pozwolę sobie zadać pytanie. Do czego zmierzają bracia Kaczyńscy? Moja diagnoza jest następująca. Przejąć władzę. Zmarginalizować poprzez IPN całą opozycję z pokolenia, które ja i Pan prezentujemy (1939). Wprowadzić ustrój IV RP jako narodowo-socjalistyczny z ukrytą teokracją. Gwarantem utrwalenia modelu będzie 10-letnia kadencja Lecha Kaczyńskiego na stanowisku Prezydenta a Jarosława Kaczyńskiego na stanowisku Premiera. W ciągu dalszych 10 lat bracia zrobią roszadę na stanowiskach. W polityce zagranicznej marginalizacja Rosji przy wsparciu konserwatywnej części USA. Wprowadzenie Polski na ścieżkę "Polska Mesjaszem Narodów". Uzyskać to wszystko stosując zasadę "cel uświęca środki". Czy to jest tylko fikcja polityczna. Na miejscu pana Donalda Tuska zareagowałbym bardzo ostro już na etapie przesłuchania przez Lecha Kaczyńskiego "mojego" ministra. Zachowanie Prezydenta uważam za niedopuszczalne, ale cel uświęca środki. Pozdrawiam-BM
 • 2008-10-15 13:55 | MariaPG

  Pan Premier probował za wszelką cenę uchronić "głowę państwa" przed kompromitacją i szkodzeniem Polsce i tylko tyle .
 • 2008-10-15 14:06 | tyyt_blog

  Re: Szczyt niepowagi

  Tęsknię za milczeniem i nieobecnością osoby wybranej w obecnej kadencji na prezydenta.
 • 2008-10-15 14:07 | Maria PG

  Pan Premier poprostu chciał za wszelką cenę uchronić "głowę państwa" przed całkowitą kompromitacją i tylko tyle. Jest mi wstyd za to co z urzędem Prezydenta RP robi jego tymczasowy rezydent.
 • 2008-10-15 14:47 | kubajurek

  Tak Panie Redaktorze
  Mielismy Szczyt Niepowagi w Warszawie. Smiem twierdzic ze po stronie Rzadu bylo jej wiecej. Nie wchodzac w szczegoly, zastanawiam sie dokad daza nasze elity polityczne. Wstyd mi za Premiera i Prezydenta.
 • 2008-10-17 01:29 | POLAK

  RACZEJ WSTYD ,CO ROBI PREMIER....Z GŁOWĄ PAŃSTWA.
  NIGDY DOTĄD ,PREZYDEN NIE BYŁ TAK PONIŻANY.
  TO PREMIER ,ZACHOWUJE SIĘ TAK ,JAKGDYBY,BYŁ PREZYDENTEM.
 • 2008-10-17 01:45 | DANKA

  KTO ZA TYM STOI ?...ODPOWIEDŻ JEST PROSTA..,
  T...... I MED...., KTÓRE GO WYKREOWAŁY,WIADOMOŚCI SĄ TAK PRZEKAZYWANE
  ABY WIDZ ODBIERAŁ TU...KA CACY A KACZYŃSKIEGO BE...
  LUDZIE W DZISIEJSZYCH CZASACH NIE SĄ NAIWNI,
  I MAJĄ SWOJE ZDANIE, NIE POMOŻE ICH OGŁUPIANIE !!.