Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Z ziemi polskiej...

(1)
Wojtyła do końca zbywał sugestie, że może wyjść z głosowania papieżem, zwrotem: wolne żarty.
  • 2008-10-16 06:57 | Mieczsilver

    Re: Z ziemi polskiej...

    Papież-Polak Jan Paweł II wziął na siebie ciężar krzyża zbliżającego do siebie wiarę i rozum.Pod tym krzyżem musiał upadać,bo taki jest jeszcze i dziś stan ludzkiej świadomości jeżeli chodzi o prawa stworzenia i natury,które od zarania dziejów zostały zakonspirowane.Z potem czoła człowiek je odkrywa przy rosnącej świadomości,że wraz z życiem powstały wartości.W tym względzie gigantyczny wkład pracy jaki został włożony przez naszego rodaka,papieża nie jest doceniany nawet w KK.
    Jeszcze za życia z pewnością musiał wypić kielich goryczy kiedy zostało zawierane braterstwo broni przez spadkobierców wojennego komunizmu pod wodzą Aleksandra Kwaśniewskiego z demokratami wojennymi.Razem realizowali ukryte cele nadużywając bezwzględnego prawa silniejszego.