Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Głowa w ramach

(1)
Jaką rolę odgrywają prezydenci w sąsiednich państwach europejskich? Czy spory z rządami to norma czy schorzenie? Jakie wnioski z praktyki innych krajów możemy wyciągnąć dla siebie?
 • 2008-10-17 08:10 | OBIEKTYWNY.

  Re: Głowa w ramach

  PREZYDENT JAK WIADOMO (... )JEST NAJWYŻSZĄ GŁOWĄ PAŃSTWA .(WYBRANY W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH ). POMIMO NAGONKI I ATAKÓW JAKIE GO DOSIĘGAJĄ JEST SZANOWANY PRZEZ NARÓD.
  PREMIER ZAŚ I JEGO RZĄD NIE MA PRAWA ,NICZEGO MU ZABRANIAQĆ.
  CHOCIAŻ " MEDIA "BARDZO SIĘ STARAJĄ , STWARZAĆ WIZERUNEK PREZYDENTA,JAKI STWORZYŁY, LUDZIE I TAK ZROBIĄ SWOJE.
  PRAWDA ,MUSI ZWYCIĘŻAĆ .