Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prezydent z prezydenta

(2)
Stowarzyszenie Polska XXI ma być ostatecznie nową prawicową partią, trzecią siłą zbierającą niezadowolonych z PiS i Platformy. A główny cel to wypromowanie prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza na prezydenta Polski w najbliższych wyborach.
 • 2008-10-21 03:53 | Janina

  Re: Całym sercem za Rafałem Dutkiewiczemr

  Ostatnie ekscecy ,czyli rywalizacja "barona Firuleta i "hrabiego Szarma z Operetki Gombrowicza uświadamiają na konieczność znalezienia trzeciego kandydata.
  Pan Rafał Dutkiewicz byłby znakomitym kandydatem.
  Tylko co na to oligarchia i masoneria europejska...i amerykańska. To oni wybierają , a naród ma tylko zrezygnować z wyborów. Wybierze nowego tylko garstka nawiedzonych , bo większość już dawno przestała wierzyć w wybory powszechne.
 • 2008-10-21 19:27 | antyprawicowiec

  Re: Prezydent z prezydenta

  Prawicowa czyli socjalistyczna lub komunistyczna ta nowa partia. służąca klechom i moherom.Dziekujemy. wypchajcie się swoją trzecią prawicową partią