Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Blechacz pręży muskuły

(2)
Dźwięk masywny.
  • 2008-10-21 20:49 | marioslide

    Re: Blechacz pręży muskuły

    Ciekaw jestem kto napisał ten bzdurny tekst do bzdurnego tytułu. Płyta jest genialna. Słucham jej codzienne i codziennie odkrywam w niej coś nowego. Szczególnie zachwyca Haydn. Beethove nigdy mnie nie porywał i tu tez nie bede sie rozwodził. Natomiast Mozart to istny majstersztyk . A Pan Panie "recenzent" jaik nie chodziłes do szkoły muzycznej i nie wiesz nawet co to dominanta septymowa lepiej się nie wypowiadaj na forum bo tylko zaniżasz prestiz Gazety pod którym szyldem się wypowiadasz.
  • 2008-10-27 15:56 | agnieszka

    natomiast od tego komentarza "szkoła muzyczna" bije na kilometr. I to zdecydowanie "szkoła" akademii nawet na horyzoncie nie widać. Serdeczne gratuluję posiadania tej tajemnej wiedzy jaką jest D7. Naprawdę, jest się czym chwalić