Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Śmieszny umysł

(4)
Uroczystość wręczania słynnych już Ig Nobli obfituje w niezwykłe wydarzenia. Nasz wysłannik przy tym był.
 • 2008-10-22 16:12 | aaa

  Re: Śmieszny umysł

  Bardzo ciekawe, ale mam jedno pytanie - jak naukowcy zdefiniowali pojęcia „biologia”, „redundancja” i „kryptografia”?
 • 2008-10-23 15:46 |

  Re: Śmieszny umysł

  Tego antynobla z archeologii nie rozumiem, bo juz na pierwszym roku studiów uczą, że zwierzęta zakłucają warstwy kulturowe.
 • 2008-10-24 22:27 | janina

  ...zwierzęta zakłócają warstwy kulturowe , ale na pewno nie zakłócają ortografii
 • 2008-10-27 12:10 | Archamator Ppepeszko

  Armadillo to nie Potiomkin, natomiast za ortografię delinquent niech podziękuje selekcji negatywnej sił do nauczania początkowego. Oprócz prucza ma stuprocentową rację, a jak nie wierzysz, wpuść na odkrywkę bobry i dziki.