Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Test na obywatelstwo

(2)
Czy niemiecki test na obywatelstwo jest skierowany przeciwko muzułmanom?
 • 2008-10-24 11:00 | niedobry

  Re: Test na obywatelstwo

  Mialem Koleggie Turka,kolerzenstwo sie skonczylo po wizycie w jego mieschkaniu.Rodzina sklada sie z 11 osub.Zadna z nich nie pracuje (socjal)a wschyscy caly wieczur narzekali ze dostaja zamalo zapomogi ze na kazdym kroku spotyka ich wrogosc sasiadow i ze wsczyscy Niemcy to "Nazisci".Namoje pytanie ,czemu nie wracaja (jak im tak zle)do Turcji,powiedzieli ze tesch jestem Nazistom.Turek nigdy nie ustapi miejsca starszemu czy kobiecie.Bo misi wschedzie udowadniac ze jest lepschy od innych.Rzadaja zeby Turczynki mogly nauczac w szkolach w chustkach na glowie(oznaka przynalerznosci religijnej)Ale w Turcji nauczycielka nie ma prawa nosic krzyzyka na szyi,nawet pod bluzkom.Rzadajmy tolerancji ale sami terz badzmi tolerancyjni!
 • 2008-11-15 21:57 | bonito

  Ten problem czeka Nas Polaków. Wręcz puka do drzwi Polski. Przykładem jest Kraków i uchodzcy z Kaukazu.
  [cytat]
  Ten problem czeka Nas Polaków. Wręcz puka do drzwi Polski. Przykładem jest Kraków i uchodzcy z Kaukazu.
  [/cytat]