Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Na zdrowie!

(1)
W przyszłym tygodniu pakietem ustaw zdrowotnych zajmie się Senat. Zastanawiamy się nad losem szpitali klinicznych i nad tym, dlaczego jedne szpitale już dziś dobrze sobie radzą, a inne popadają w coraz większe długi.
  • 2008-10-25 14:53 | Adalbert

    Re: "Trójkąt zdrowotny" to trójkąt bermudzki

    Jeżeli Sejm dopuści do przejęcia szpitali przez spekulantów, to Polska dołączy do tej grupy państw gdzie działa od dawna "trójkąt" wysysaczy pieniędzy od pacjentów złożony z właścicieli szpitali, właścicieli ubezpieczeń i właścicieli fabryk leków. To "genialne trio" same sobie sterem, żeglarzem , okrętem. Oni tylko kontolują przepływ pieniędzy między sobą , a pacjenci budzą się z ręką w nocniku, zawiadamiani co roku o podwyżkach składek ubezpieczeniowych. Najczęściej właścicielami są ci sami ludzie, te same rodziny. Premier Tusk jest naiwny, albo takiego udaje, bo tak wygodnie. Prywatyzacja szpitali w tej formie jest powielaniem już istniejących idiotyzmów. Platforma zniknie z polityki po kolejnym sezonie, a Polacy zostaną w żelaznym uścisku tego trójkąta "pijawek".