Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Metafizyczna lekkość oskarżeń

(1)
Czy Kundera zarazem dezawuował i wspierał system?
  • 2008-10-26 17:14 | Jacek Kubiak

    Od autora

    Do powyzszego tekstu wkradl sie smieszny (choc nie "czeski") blad. Zamiast "młody redaktor Martin Šimečka" powinno byc po prostu "redaktor Martin Šimečka", bo taki mlody to on znow nie jest. Mlody wzial sie stad, ze mowi sie o nim "mlody Šimečka" dla odroznienienia od "starego Šimečki" - znanego dysydenta. Blad to blad, ale chyba red. Šimečki nie musze szczegolnie przepraszac, w koncu pomylilem sie w "dobra strone" i wyszedl niezamierzony komplement. :)