Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wykupujemy cudze weksle

(2)
Rozmowa z Leszkiem Czarneckim, najbogatszym Polakiem, kontrolującym m.in. giełdowe banki Getin oraz Noble.
 • 2008-10-27 15:20 | Adalbert

  Re: Globalizm - jako Eden pana Czarneckiego ?

  Jeżeli nawet pan Leszek Czarnecki czuje się w globalnym systemie jak ryba w wodzie , to wcale nie znaczy, że ten pomysł zawiadywania światem jest jest możiwy do zaakceptowania przez kraje wasalne takich rozmiarów jak Polska ,Węgry , itp.
  Globalizm w tej formie jaki obserwujemy to jest pewien rodzaj "komunizmu banków" które przejęły na siebie rolę Biura Politycznego KPZR. One stały się "imperatorem"i właścicielem wszystkiego co na ziemi istnieje. Taki właśnie taki monopol władzy skupiony w jednych łapeczkach "nadludzi" doprowadził do takiej sytuacji jaką obserwujemy.
  Polska powinna się wstrzymać z przejściem na Euro. Może to będzie korzystne dla bakierów , ale wątpliwa korzyść z takiej operacji jest dla przeciętnego konsumenta. Globalizm w tej formie zabija klasę średnią, a paradoksem jest to, ze to właśnie ta klasa obywateli najbardziej go popiera.
 • 2013-04-12 00:43 | kaja

  Re:Wykupujemy cudze weksle

  widać, że pan Czarnecki wie co mówi. oprócz tego chęnie dzieli się swoją wiedzą, choćby w książkach i wykładach. dla mnie w biznesie jest autorytetem.