Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cięcia w budżecie Kancelarii Sejmu

(1)
Posłowie dają sobie podwyżki
  • 2009-02-01 18:48 | pxl666

    Re: Cięcia w budżecie Kancelarii Sejmu

    "Na konta parlamentarzystów będą też co miesiąc wpływać wyższe o 4 proc. uposażenia - o około 400 zł. Dziś posłowie zarabiają 9892 zł 20 gr. Do tego co miesiąc dostają dietę poselską w wysokości 2473 zł 08 gr."
    "W budżecie na przyszły rok przedstawiciele Kancelarii Sejmu zarezerwowali 4 mln 770 tys. na inwestycję nowego budynku dla komisji sejmowych"

    --- co tu komentowac??? dziura w budzecie??? kiedy w koncu wyjdziemy na ulice zrobic z tym porzadek?