Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W PZPN bez zmian

(5)
Parafrazując tytuł znakomitej powieści Ericha Remarque'a 'Na zachodzie bez zmian', można z dużym prawdopodobieństwem przyjąć, że również w PZPN żadnych zmian nie będzie.
 • 2008-10-30 21:58 | Roo

  Aha i przyjdzie nowy i stanie sie cud... Co za belkot, az sie niedobrze robi!

  Od korupcji zalozyliscie dobrze platne CBA - to do roboty!
  Od bandytyzmu macie Policje, Prokurature i Sady - niech sie odczepia od uczuc religijnych i sledzenia komunistow a wezma do rzetelnej roboty.
  I wtedy bedzie obojetne kto bedzie prezesem jakiegos zwiazku ogrodkow dzialkowych...
 • 2008-10-30 23:45 | jerzy

  Re: W PZPN bez zmian

  Taki świetny dziennikarz, a banały jak pierwszego lepszego przygłupa z TVN.
 • 2008-10-31 10:18 | mikesz

  Re: W PZPN bez zmian

  Wszyscy oczywiście walą w PZPN, bo to teraz wróg publiczny nr1.Pragnę jednak przypomnieć o spółce prawnej Ekstraklasa S.A.o której autonomie kiedyś toczono straszne boje .W ramach jej kompetencji znajdują się m. in. bezpieczeństwo na stadionach, sprawy sędziowskie, czyli te sprawy które tak bulwersują gawiedź. Niestety mało kto zajmuje się problemem odpowiedzialności tej spółki. Tak przy okazji pragnę przypomnieć ,że jej szefem jest Andrzej Rusko stary znajomy...premiera Schetyny z działalności w Śląsku Wrocław, a więc człowiek którego raczej nie należy ruszać. A zresztą i kasa jakby nie ta co w PZPN.
  Niestety Platforma idąc za przykładem przyjaciół z PIS-u wychodzi za założenia, że jak się rządzi to się rządzi wszystkim co jest tylko możliwe. Niestety z PZPN-em nie udało się. Prezesem został stary komuch który tylko dzięki rekomendacji partyjnej został kiedyś królem strzelców mistrzostw świata.
  Ale mam dobra wiadomość dla przewodniej siły. Szykuje się wybór prezesa warszawskiego zarządu Koła hafciarzy i hafciarek polskich i myślę ,że zawczasu powinniście pomyśleć o obsadzeniu tego stanowiska jedynym słusznym reprezentantem narodu. Uważam, że na ten odcinek polskiej kultury musicie rzucić obywatela Palikota.
  Ten to potrafi.
 • 2008-11-01 15:40 | tomy

  zgadzam sie z przedmowca, niech policja, cba, cbs i sady i prokuratura wezma sie za sciganei bandytow, przestepcow i lapowkarzy, a nie doszukiwania sie ubekow tu i tam, obrazy uczuc i majestatu prezydenta, od ktorego wiecej kultury ma pomocnik budowlany
 • 2008-11-02 10:26 | Z.S.

  Panie redaktorze,
  Dlaczego to znakomity piłkarz i trener nie będzie dobrym prezesem związku?
  Można było oczekiwać,że nie przyłączy się pan do chóru , którzy przekreśla człowieka, który znany jest w piłkarskiej Europie, i który z pewnością nie pozwoli sobą rządzić.
  Dajmy mu szansę i przestańmy pisać o leśnych dziadkach.Może młodsi nie bardzo garną się do społecznej pracy w związku?