Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Faux pas attache

(1)
Co robią Niemcy na paradach głoszących śmierć Ameryce i Izraelowi?
  • 2008-10-31 03:04 | Januszek

    Re: Faux pas attache tych co dostarczali Gruzji broń

    A ci co dostarczali broń Gruzji za pożyczone przez Gruzję pieniądze , które teraz oddadzą rządy UE i innych krajów w ramach pomocy dla tego kraju. Handel bronią jest równie naganny w krajach afrykańskich , gdzie miejscowi pasterze strzelają z broni której nawet by nie potrafili wytworzyć we własnym kraju. Pouczanie jednych , a przymykanie oczu na innych jest tak samo podłe jak inne świństwa polityków tych niby demokratycznych krajów.j