Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niskie loty

(1)
Dla wielu linii lotniczych ta zima ma być ostatnią. Uratować je może tylko przejęcie przez któregoś z potentatów. Pasażerowie już odczuwają skutki kryzysu – rosną ceny biletów, a część połączeń znika.
  • 2008-10-31 17:29 | Janina

    Re: To wynik zapatrzenia na Bliski Wschód.

    Politycy ciągle bredzą o konfliktach na Bliskim Wschodzie, który dostarcza takich emocji które już dawno przekroczyły limit odpornosci obywateli innych narodowosci. Ta polityka ma odbicie w cenach surowców energetycznych i przekłada się na kryzys, który się rozwija jak rak na cywilizacji zachodniej. Ceny benzyny w Stanach spadły przed wyborami o 30 procent,
    czyli polityka wpływa na ekonomię w stopniu niedopuszczalnym.
    To przypomina "grę w monopol" i jest totalną lipą sterowaną przez globalną oligarchię.