Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wycieplanie

(5)
W ramach swoich podróży po kraju prezydent Lech Kaczyński w każdym kolejnym mieście podkreśla, że trafił w miejsce szczególne. Do 11 listopada 2008 r. prezydent odwiedzi 20 miast. Podczas tej podróży pragnie pokazać nową twarz. A nawet kilka nowych twarzy.
 • 2008-10-31 19:42 | Janina

  Re: Polska bez odrębności i suwerenności to kołchoz

  Globalizm jest kolejnym wcieleniem utopii megalomanów, którzy są tak bogaci , że potrzebują rozrywki jako 'twórcy' , czyli animatorzy globalnych zmian. Ten globalizm wychodzi już bokiem Ameryce, którą zawłaszczono medialnie i sprowadzono do roli generatora wirtualnych pieniędzy za które kilkaset osób kupiło sobie rzeczywiste dobra na całym swiecie. Reszta Amerykanów wyszła na tym jak Zabłocki na mydle. Tak też się stało w Polsce , która wykreowała kikudziesięciu bogaczy, resztę sprzedała, czyli oddała na łaske i brak łaski nowych włascicieli. Prezydent będzie kojarzył się z obrońcą tych "resztówek" które pozostały. Czy to jest szczere, to zobaczymy. Globalizm w wydaniu Sachsa i Balcerowicza to rzeczywisty dramat. Epilog jest znany. To powtórka tego, co się dzieje w Stanach. Wystrychnięci na dudka obywatele mogą "podziwiać" majątek miliarderów, którzy uciekli z fabrykami poza granice kraju.
 • 2008-11-01 09:33 | fisher

  nie dostrzegasz w tym odrobiny tragizmu? jego nadetosc kaze obwozic sie po kraju by zakomunikowac tym nielicznym, ktorzy jakos trafili na te wystepy, iz to on duzo moze i chce. Kampania prezydencka wyjatkowo wczesnie sie zaczela i zaklinanie rzeczywistosci nic tu nie da, nie widze powodu, dla ktorego komitet wyborczy nie mialby poniesc jej kosztow. Belkot wylewajacy sie z ust namiestnika opisujacy jego wyzszosc (bynajmniej watpliwa) nad innymi? Na szczescie poparcie jakie jest kazdy widzi - czas jego powoli dobiega konca
 • 2008-11-01 09:58 | domel

  coscie wybrali ludzi z tytulem bez papieru a teraz narzekacie pierwsza wnuczka sie urodzila nastepne dziecko bedzie lepera on kandyduje lecz wszyscy to cisami zmienmy to [cytat]
  coscie wybrali ludzi z tytulem bez papieru a teraz narzekacie pierwsza wnuczka sie urodzila nastepne dziecko bedzie lepera on kandyduje lecz wszyscy to cisami zmienmy to
  [/cytat]
 • 2008-11-01 14:22 | jerry

  Niestety... pan Kaczynski Lech to nie jest polityk pierwszej, ani nawet drugiej klasy - to tylko maly (duchem), nadety czlowieczek cierpiacy na liczne kompleksy i znaczny przerost wlasnego "ego". A to co robi przez ostatnie kilka miesiecy (od czasu "wyprawy" do Gruzji) zakrawa na coraz wieksza kompromitacje Polski!
 • 2008-11-02 12:06 | jaa

  Re: Wycieplanie

  wycieplany i wycieplający nie wymagają komentarza!