Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jakie drogi taka Polska

(1)
2008-11-06 08:24 | catania1970
ludzi mieszkam od lat za granica al jak jade do polski to mnie na wymioty zbiera po wjezdie do kraju.kto te drogi buduje,gzie sa robotnicy?i same ograniczenia to sa KPINY!!! Opinie krajow zachodnich jasno mowia ,ze Polska nawet za40-lat niedogoni przecietnego kraju zachodniego.A nadmieniam ,ze wdniu kiedy w Polsce wejdzie euro "Polacy beda zdychac z glodu"dopiero zacznie sie tragedia narodowa.I kto za to zaplaci bo napewno nie te zlodzieje na stolkach.A w Polsce co wybory to nowe wynalazki.Moja rada aby w Polsce bylo dobrze trzeba rzad wywiesc do Katynia od sprzataczki po glowe,i wybrac nowy to moze by sie cos zmienilo bo te komuchy tylko sie lustruja a tak naprawde wszystkie jednym ch.... sa podpierane.[cytat]
Jakie drogi taka Polska
[/cytat]