Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wojna dat

(1)
W XX stuleciu Polska dwukrotnie odzyskiwała niepodległość i w obu wypadkach dokładna data budzi spory.
  • 2008-11-07 16:59 | Zbyszek

    Re: Suwerenność utracilismy ponownie w latach 1989-2007

    W okresie tak zwanej III RP, Polska traci ponownie suwerenność która wycieka z Polski powoli wraz z utratą kontroli nad majątkiem narodowym. Polska pozbawiona kontroli nad bankami i wielkim przemysłem staje się powli tworem wirtualnym, za zgodą wasalnych elit.
    Paradoksem jest okres PRL w czasie którego utrzymano jedność granic i majątku wspólnego. Okres rządów Platformy to powrót do obrzydliwych praktyk z czasów Balcerowicza i pani Waltz-Gronkiewicz.. Nie ma niepodległosci bez własności, to oczywiste dka wszystkich z wyjątkiem poskich wasali.