Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szczyt przed szczytem

(6)
Na nadzwyczajnym spotkaniu w Brukseli szefowie państw Unii Europejskiej zatwierdzili wspólne stanowisko na waszyngtoński szczyt G20 w przyszłą sobotę. 15 listopada do stolicy USA zjadą przywódcy 20 największych gospodarek świata, by dyskutować o kryzysie gospodarczym i nowej architekturze finansów światowych.
 • 2008-11-07 21:56 | malgo

  wszytko idzie w dobrym kierunku

  Obama wlasnie powiedzial podczas swej pierwszej konferencji prasowej, podkreslil trzy razy, ze w USA jest jeden prezydent, a on obejmuje funkcje dopiero 20 stycznia. ponadto rozmawial ponad pol godziny z Sarkozy, i prawdopodobnie dojdzie do spotkania a na pewno z ekspertami Obamy.
 • 2008-11-08 02:47 | Janek

  Re: A może Wolfowitz powinien wrócić do MFW ?

  Ci sami ludzie , którzy doprowadzili do kryzysu, teraz będą "naprawiać" ten system walutowy? "Ekspertem" był Wolfowitz, który w administracji neokonserwtystów zajmował się wszystkim. W tej administracji te skrzypce znowu zagrają tylko w innej tonacji.
  Te subtelności , tę zmianę tonacji, nazywają zmianą ekipy. A ludziska którzy potracili pieniądze na planach pensyjnych "401' i na inwestowaniu w nieruchomosci dostali po krzyżu. Dramatem tych nowych czasów jest pozbawienie klasy średniej jej znaczenia i siły.
  "Cały majątek w ręce bankierów" - to hasło globalistów.
 • 2008-11-08 06:43 | POLONIA-SAWA

  Re: Szczyt !?

  "20 największych gospodarek świata"
  kiedys na wsi ,byly w Polsce gospodarki ,ale na swiecie nazywa sie to "potega
  gospodarcza " ,panstwa z najwiekszym potencjalem gospodarczym itp.itd
  .... te gospodarki ?...
  A swoja droga ,Obama oczywiscie zapowiedzial swoj udzial w spotkaniu
  15.11.2008 w Waszynktonie .
 • 2008-11-08 06:58 | POLONIA-SAWA

  Re: Szczyt

  On nie przyjdzie ,ale tylko dlatego bo jeszcze Bush jest niestety prezydentem ,
  natomiast zapowiedzial "osobiste" spotkania z wieloma uczestnikami.
  Kryzys w Ameryce ,a Polacy watpia ? / na zapas?/
 • 2008-11-09 16:14 | Barack Obama

  Re: Szczyt przed szczytem

  Powiedziałem na konferencji wyraźnie, że na szczyt nie przyjdę. A to oznacza, że od strony USA będzie to wciąż bushowska impreza. Nawet jeśli wyślę tam swoich ludzi.
 • 2008-11-11 10:12 | sws

  Formalnie to Obama jeszcze nie wygral.... Najpierw to musi sie odbyc glosowanie elektorow...