Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Naczelny gospodarz kraju

(8)
To nieprawda, że bracia Kaczyńscy gospodarką się nie interesują. Upór prezydenta, by reprezentować Polskę na szczycie w Brukseli, nie jest jedynym przejawem tego zainteresowania. PiS ma w sprawach ekonomicznych spory dorobek, tyle że bardzo krytycznie oceniany.
 • 2008-11-11 22:51 | Teresa Stachurska

  Re: Naczelny gospodarz kraju

  Co zrobili dla najsłabszych? Obniżyli minimum socjalne i ochronili niską płacę minimalną. Pisałam o tym na blogach politycznych "Polityki" 1,5 roku temu.
 • 2008-11-11 23:27 | zulus

  Re: Naczelny gospodarz kraju

  pan prezydent jak zwykle jest daleko od tych blachych spraw..sa niewazne..wazne zeby brat zadzwonil i powiedzial co ma zrobic..he,he.
 • 2008-11-11 23:36 | AREK

  Re: Naczelny gospodarz kraju

  Rząd Donalda Tuska , też robił co konieczne, aby dojść do władzy,
  (dlaczego ma nie walczyć o władzę Kaczyński) przed wyborami
  obiecywał wiele,a Kaczyńskiemu i wyborcom kazał wierzyć w cuda,niech
  więc cuda robi...
 • 2008-11-12 12:15 | Kecaj

  Takie postepowanie nazywa sie populizmem

  Bracia Kaczynscy sa z samej swej natury populistami. Ich polityka jest grozna dla demokracji. Dlatego tyle bylo obaw o podstawy demokracji ze rzadow PiS/SB/LPR. Nie chodzilo o to, ze Kaczynski zostanie dyktatorem, ale o to, ze tak wymanewruje Polakow, ze uwierza w jego populistyczne hasla. Populizm to klamstwo, a demokracja wlasnie z klamstwem moze sobie nie poradzic.
 • 2008-11-12 12:44 | Sara

  Re: Naczelny gospodarz kraju nie dba o POLSKE i POLAKOW, jemu w glowie

  splendory i pokazywanie sie wsrod moznych tego swiata. Jesli nie damy szansy, temu rzadowi, przeprowadzic reform; zdrowia, emerytalnej i oswiatowej, jak rowniez medialnej, dzie TVP. mialaby obowiazek edukacyjny spoleczenstwa, to czeka nas powolna zaglada myslowa, bo jednak jest 30% spoleczenstwa, ktora mozna otumanic ''wiara w BOGA, podwyzkami za pozyczone pieniadze''- po prostu ''GIERKI, JAK ZA GIERKA''.Artykul super, szkoda, ze nikt oficjalnie nie podejmie dyskusji na te tematy.
 • 2008-11-12 20:31 | Euzebiusz

  Re: Naczelny gospodarz kraju

  Bez obrazy, ale całe posetępowanie tego pana od momentu gdy został ministrem sprawiedliwości po dziś to jedna wielka feta chamstwa i nie obroni go sąd najwyższy bo cham jest chamem i chamem zostanie. Jak człowiek wykształcony może powiedzieć do biednego człowieka "spieprzaj dziadu" lub kierować groźby pod adresem dziennikarki.
  Prostak i cham to mało powiedziane. Chce to coś uchodzić za obrońcę kobiet, śmieszność. Mama mu klapsa na go łą dupę powinna dać i zamknąć do komórki z układem który dał mu dyplom wyższej uczelni.
 • 2008-11-13 02:45 | RzB

  Re: Naczelny gospodarz kraju

  Niestety dopoki pan "prezydent" bedzie pozostawal u wladzy bedziemy miec problem z kazda reforma uzdrawiajaca nasz kraj.
 • 2008-11-15 22:05 | bonito

  Bracia a pieniądze. Podoba mi się forma opisu działania partii opozycyjnej, jaką jest PIS z zanaczeniem roli braciszków w obiegu pieniądza w Polsce.
  Te dwie marne osoby wyrugowały profesora Balcerowicza, do czego były usilnie namawiane przez technika rolnika Andrzeja Leppera, cudem ulokowanego na stanowisku wicepremiera Polski.