Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Triumf Pawlaka

(5)
Kongres PSL zakończył się bez niespodzianek, a Marek Sawicki wystartował tylko w charakterze 'zająca'.
 • 2008-11-12 10:44 | buku

  Re: Triumf Pawlaka

  Pawlak tyle razy się sparzył i teraz wie kto pilnuje długofalowych interesów rolników. Nie chodzi tu bynajmniej o cenę tony żyta, tylko o długofalowe interesy rolników.
 • 2008-11-12 20:56 | alisja

  Re: Triumf Pawlaka

  Kochana Pani Janino! Chcialam pogratulowac Pani programu w Superstacji z udzialem pani Szczuki, pana Kondrata i pana Wladyki. Takich rozmow madrych, majacych swieze spojrzenie, nienapuszonych i myslacych ludzi jest w naszych mediach jak na lekarstwo. Zawsze czekam na Pani programy i Pani artykuly.
 • 2008-11-12 21:13 | Zygmunt

  Re: Triumf Pawlaka

  Pawlak wydoroślał, nie jest już przestraszonym cyborgiem, jak w czasach swojego premierostwa. Poszerzył swoją wiedzę, wymienił otoczenie. A że zawsze był inteligentnym politykiem, rozmawiał z każdym, bodaj poza Lepperem, to i jego pozycja w PSL uległa wzmocnieniu.
  A ponieważ "politycy po przejściach" mają w Polsce zazwyczaj dobre notowania, to i polityczna przyszłość wicepremiera rysuje się ciekawie.
 • 2008-11-13 08:39 | buku

  Szanowna Pani!
  od dłuższego czasu pragnę rozszyfrowac tajemnicę państwową:
  w jakim języku zabiera głos Bliżniak na ściśle poufnych posiedzeniach UE,
  przecież po polsku tam nikt nie rozumie.
  Bedę głęboko wdzięczny za zwięzłą odpowiedż - wystarczy jedno słowo, np.
  "angielskim".
  BUKU
 • 2008-11-14 13:34 | Artur

  W języku "beblo". Polskiego także nie zna. Ale języka "beblo" nie zna nikt inny, poza bratem bliźniakiem i księżycem zwanym Gosio.