Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Skok w nieznane

(2)
Zakończyła się amerykańska Wojna Domowa - napisał w 'New York Timesie' Tom Friedman o zwycięstwie Baracka Obamy. Nastrój w Chicago, kiedy ogłoszono wyniki wyborów, przypominał karnawał polskiej Solidarności z 1980 r.- tłumy przenikało to samo poczucie spełnionego cudu, podobna radość i entuzjazm.
  • 2008-11-12 19:52 | Bobola

    Re: Skok w nieznane

    Ludnosc kolorowa nie jest najmocniejsza strona Ameryki i wybor Obamy , zreszta kontrolowanego przez zydowskie lobby i finansowanego przez jego kapital nic tu nie zmieni. Obama bedzie prezydentem jednej kadencji tak jak swego czasu prez. Carter. Bedzie mial watpliwa przyjemnosc prezydowania podczas najwiekszego kryzysu gospodarczego USA . To zas spowoduje, ze zadne z jego obietnic wyborczych dotyczacych poprawy jakosci zycia obywateli tego kraju nie beda mogly byc spelnione. Chyba, ze powroci do dolara w pelni wymienialnego na zloto (dla stabilizacji wartosci USD) oraz do protekcjonistycznej polityki wymiany towarowej z zagranica (dla odbudowy amerykanskiej wytworczosci). Wiecej o tym na http://bobolowisko.blogspot.com.
  • 2009-12-30 16:02 | mlodageneracja

    Re:Skok w nieznane

    myface? xD takie połączenie myspace i facebooka tak? sprytne xD