Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rady sympatyków PiS

(3)
'Co musi zrobić PiS aby wygrać następne wybory?' - zastanawiają się od lipca na oficjalnym forum internetowym partii zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości.
 • 2008-11-12 21:22 | Kecaj

  Re: Rady sympatyków PiS

  A moze bracia by sie przebiegli na golasa po Placu Zamkowym. Najlepiej w Noc Sylwestrowa.
 • 2008-11-12 21:49 | ppoi

  Re: Rady sympatyków PiS

  Polityka - co za dno się zrobiło z tej gazety. Niedługo pokażecie cycki Dody i będzie hit dnia. Widzę, że jak za PRL-u gazeta dawała ciała PZPR, tak teraz puszcza się z PO. Powodzenia
 • 2008-11-14 19:20 | Janina

  Re: ...rady sympatyków bardzo sensowne

  Po zmianach w Białym Domu powinny nastąpić zmiany w warszawskiej placówce neokonserwatyzmu. To jest oczywiste dla wszystkich z wyjątkiem samych zainteresowanych
  wiecznym trwaniem na etacie partyjnym.
  Zmiany nastapią wszędzie z wyjątkiem warszawki ? Dotyczy to opozycji, czyli PiS,
  jak i Platformy. Sam Tusk też był uległy neokonom i podejmował decyzje personalne i polityczne pod ich wpływem.