Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gabinet drobnych kroków

(2)
Nie wiadomo już, kto pierwszy użył określenia 'rewolucja październikowa'. Czy rząd, by podkreślić rangę wielkiej ofensywy ustawodawczej, czy opozycja, aby ją wykpić. Z perspektywy listopada ta rewolucja wypada całkiem obiecująco.
 • 2008-11-13 08:43 | Binarek

  Gabinet drobnych kroków

  "Może nie warto, by uniknąć krytyki, urządzać legislacyjnych ofensyw. Jedna wystarczy."

  A jednak żal, że nie można wykorzystać ostatniej możliwości wprowadzenia reform
  We wrześniu, za Eurostatem produkcja przemysłowa w EU27 -2,1%, w Polsce +3,3%
 • 2008-11-13 08:47 | lecher

  Re: Gabinet drobnych kroków

  a może Sejm lub Rząd wprowadził by ustawę, zabraniającą samorządom wymyślania nowych opłat i obciążeń dla swoich obywateli i drobnych przedsiębiorców-- dla zwiększania budżetów i podwyżek diet dla radnyc\h i samorządowców.