Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Modny gen

(4)
Zaczyna się moda na badania genetyczne. Zwykle kosztują dużo. Czy warte są tych pieniędzy?
 • 2008-11-13 10:51 | Czytelniczka

  Re: Modny gen

  W całości zgadzam się ze wszystkim, co napisał autor artykułu. Na tle sensacyjnych doniesień o "rewolucyjnych" odkryciach zespołu szczecińskiego, to chyba pierwsza rozsądna publikacja dziennikarska na ten temat! Oby takich więcej.

  Dobrze, że nie wszyscy dziennikarze kierują się tylko i wyłącznie chęcia wywołania sensacji.
  Gratuluję autorowi.
 • 2008-11-14 07:59 | genetyk

  Czytelniczko - Pani nie ma pojęcia o czym pisze... Zazdrość przesłania oczy środowisku "naukowemu" w Polsce. Ot co. Zazdroszczą dokonań, determinacji i pracowitości.
 • 2008-11-14 11:13 | Czytelniczka

  Genetyku, zapewniam, że DOSKONALE wiem, o czym piszę. W swojej wypowiedzi nie odnoszę się do dokonań polskiej nauki lecz do do reakcji mediów, które nadinterpretują wypowiedzi naukowców, wprowadzają w błąd, a zamęt jaki sieją szkodzi zarówno lekarzom jak i pacjentom.

  A jeżeli już o dokonaniach mowa, to co i kogo ma Pan na myśli? Za dokonania, determinację i pracowitość można podziwiać wiele osób z polskiego środowiska naukowego. Warto się jednak zastanowić, czy aby na pewno są to osoby z pierwszych okładek gazet.
 • 2008-11-19 13:19 | tessa

  oj, genetyku pewnie jesteś ze Szczecina!!!!! napluj na bubułkę, a my Ci powiemy - taka zasada???? jak duża liczba badań w prywatnych laboratoriach. Wyciągnąć od ludzi (i tak przerażonych) jak najwięcej pieniędzy. A gdzie etyka genetyku!!!!!!