Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Emisje albo śmierć

(2)
Polska weszła w konflikt z Komisją Europejską o to, jak chronić klimat. Nie jesteśmy już jednak sami, co potwierdził ostatni szczyt Grupy Wyszechradzkiej.
 • 2008-11-15 03:20 | INTJ

  Re: Emisje albo śmierć

  Ja mam pomysł - FASCYNUJĄCY!!! Zorganizujmy narodowe referendum i ostatecznie poślijmy tą polityczną makulaturę do śmieci! Czy w Polsce naprawę nie ma polityków, którzy odważyliby się na pogrzebanie tego pomysłu na księżycową ekonomię?! To jest dość smutne, że w naszym kraju osoba mająca zastrzeżenia do polityki UE ma do wyboru jedynie PiS, bo reszcie naszej klasy politycznej coraz bardziej odpowiada rola tresowanego pudla Brukseli. Dlaczego nie ma u nas polityków którzy otwarcie powiedzieliby, że w UE podoba nam się jedynie otwarty rynek - swoboda przypływu towarów, kapitału i ludzi - a za resztę dziękujemy bo jest ciężkostrawna?

  Aha, i pisanie o CO2 jako truciźnie jest delikatnie rzecz ujmując nadużyciem, i zalatuje zwykłą dziennikarską manipulacją.
 • 2008-11-15 17:24 | momo

  PO musi !!! się trzymać tej argumentacji z naszą redukcją i zwyzką emisji przez np. Irlandię ,
  Portugalię . Pomysł na nową idee z którą wyjdziemy to pobożne życzenie . Ideologiczny lans
  przez Niemcy to odprysk lewackiego szaleństwa . Jak klapnęły pomysły na światową rewolucje w stylu Cohn Bendita , kręcą sobie ,a NAM szczególnie stryczek . Nazywanie CO2 trucizną , "pewność " jego wpływu na ocieplenie klimatu ma wymiar dogmatu wiary ! Jeśli zrobimy krok wstecz , to grozi nam energetyczna paranoja . Prąd i ciepło będziemy kupować jak czarny kawior ! Przeciętny Polak będzie włączał swiatło i kaloryfer 2 x dziennie po 1 h .
  Aby dać do ręki oręż przeciw lewackiemu skrzywieniu i politycznej poprawności , przypomnę , a pisała to "Polityka " , że mamy w br. największą dziurę ozonową w historii !!!
  Przypomnę też nieświadomym , że 10 - 12 lat temu , zaczął się szał DZIURY OZONOWEJ .
  Mordercą ozonu był FREON z lodówek i spreyów . Freon wycofano parę lat temu . Dziura zaczęła zanikać . Zieloni odtrąbili zwycięstwo . I co ? G..... . Ale z energią cieplną i elektryczną
  tak zrobić nie można . Ani kroku w tył ! Kaczyński ma tu racje , Klaus też .