Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Riwiera rosyjska

(5)
Do Nicei i kurortów Riwiery Francuskiej rosyjska elita zawsze lubiła jeździć i za cara, i za Federacji. I zawsze była mile widziana.
 • 2008-11-15 17:57 | george

  Re: Riwiera rosyjska

  Wiemy że Polska jest naszym najzacieklejszym wrogiem. W każdy możliwy sposób chcemy was omijać by nie mieć z Polską żadnych wspólnych interesów.
 • 2008-11-16 23:33 | MARO

  Jasne, za komuny nahapaliście się tyle ,że powinno wam wystarczyć do dzisiaj
  całe wagony towaru do was szły :począwszy od majtek , skończywszy na mięsie, jeszcze żeśmy do transportu dopłacali.
  U nas na półkach sklepowych stał tylko ocet,tak nam wyszła współpraca z wami, wystarczy nam.....)na DŁUGIE LATA.
 • 2008-11-19 21:16 | M.C. Church

  Naturalnie, Polska jest zacieklym wrogiem 'ucywilizowanej' Rosji, bo odrzuca barbarzynskie gulagi rosyjskie, traktowanie ludzi jak niewolnikow, okradanie dzieci i starcow rosyjskich - lista 'osiagniec' rosyjskich jest bardzo dluga. Dziekujemy bardzo za omijanie nas - ja czula bym sie dziwnie w towarzystwie zlodzieji i kryminalistow. Wlasnie dlatego ucywilizowana Europa ma calkowita pogarde dla Euroazjatyckich Rosjan. Ta wasza idiotyczna idea mocarstwa doprowadzila do obecnej katastrofalnej sytuacji w Rosji. Ale Rosjanie, jak wiadomo, to niewolnicy mozna miliony rosjan mordowac ponizac i pozbawiac ich czlowieczenstwa. Gratulujemy osiagniec.
 • 2008-11-20 10:19 | Samwieszkto

  Jesli w to wierzysz, to zastanow sie, dlaczego tak jest?
  Czy Rosjanie mozecie sobie z reka na sercu powiedziec, ze traktowaliscie Polske zawsze fair? Szczegolnie 17.9.1939. Za cios w plecy Polsce zaplaciliscie straszna cene. I po co?
 • 2008-11-20 11:08 | HEL

  Re: Riwiera rosyjska

  Z dala od Polski , nieobliczalna Rosjo !!!