Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zapłon Obamy

(3)
Szczyt G20 miał być „nowym Bretton Woods”. Wyszło ostatnie zdjęcie klasowe z Georgem Bushem
 • 2008-11-16 20:03 | joanna kopytowska

  Re: Zapłon Obamy

  Zielona ekonomia i roboty publiczne w postaci modernizacji infrastruktury to propozycja dla niewykształconych robotników z lat 30 a nie dla obecnej wyksztaconej klasy średniej.Warto zastanowić się o co chodzi w budowaniu zielonej ekonomii, czy chodzi o rewaloryzację środowiska naturalnego, przesunięcie 5 milionów osób do robót publicznych to gigantyczne przedsięwzięcie- jak to rozpisać na realia obecnej Ameryki, a co zrobi świat ?Nikt nie wie co zrobić z toksycznymi rozpisanymi na 10 lecia kredytami i jak przywrocić zaufanie do banków ?
 • 2008-11-16 20:20 | zielona

  Re: Zapłon Obamy

  Bańkom nie da sie zapobiec, na owczy ped i naiwnosc nie ma lekarstwa. Nadmierna regulacja spowoduje tylko jakies spekulacje na lewo. Natomiast trzeba wprowadzic podatek Tobina i zlikwidowac raje podatkowe - w ktorych nie ma zadnych regulacji.
  Zyczylibysmy tez sobie, zeby za ryzyko placili tylko ryzykujacy, a nie wszyscy.
  Liczymy na Green New Deal, viva Obama!

  www.zielonapolityka.blog.onet.pl
 • 2008-11-22 13:40 | Mieczsilver

  Re: Zapłon Obamy

  Okazała się być aktualna formuła rozwoju 3E to jest zbliżenia do siebie punktów widzenia ekologicznego,ekonomicznego i etycznego.