Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Topowi jajogłowi

(2)
Plebiscyty na największych intelektualistów świata nie mają większego sensu - bo potęga rozumu nie podlega głosowaniu - ale pokazują, jak przesuwają się centra ideowych wpływów.
 • 2008-11-17 14:33 | rozczarowany czytelnik

  Re: Topowi jajogłowi

  Autor artykulu chyba nie zadal sobie trudu, zeby sprawdzil, dlaczego wyniki
  sa takie jakie sa Zamiast solidniej sprawdzic przyczyny, autor pozwoli sobie
  na "glebokie" przemyslenia i analizy, ktore okazuja sie raczej bezwartosciowe,
  bo prawda jest calkiem prozaiczna: glosowanie odbywalo sie przez internet,
  i bylo bardzo rozpropagowane w Turcji i innych krajach muzulmanskich:
  http://www.prospect-magazine.co.uk/article_details.php?id=10262
  czyli wyniki nie maja zadnej wartosci merytorycznej.
  Od dziennikarza tygodnika spodziewalbym sie wiecej rzetelnosci...
 • 2012-12-02 14:44 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Topowi jajogłowi

  Autor ma swój specyficzny normatyw do kwalifikowania w poczet jajogłowych.Można się domyślać,że liście w warunkach polskich będzie przewodzić uczeń ze szkoły Władysława Bartoszewskiego,jeżeli chodzi o politykę historyczną,Stefan Niesiołowski od realpolityk,a Andrzej Wajda jeżeli chodzi o kulturę.