Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowe rozczarowanie

(1)
Podczas gdy wszyscy w napięciu oczekują na pierwsze decyzje 44. prezydenta Stanów Zjednoczonych, niektórzy piszą: 'Zacznijmy mówić o rozczarowaniu'.
  • 2008-11-18 04:19 | Janina

    Re:to jest koniec swiata "szwoleżerów"

    Tak jak swiat szwoleżerów się skończył wraz z rozwojem swiata, tak skończył się swiat "kowbojskiej" polityki jednego centrum. To smutna prawda, ale kraj ludzi uczciwych
    i przyjaznych jaką była Ameryka został zawłaszczony przez chciwą elitę bankiersko-kupiecką , a to okazało się zabójcze dla klasy średniej i ludzi żyjących z pracy. Koniec tego świata jest nieunikniony ponieważ skończył sie monopol technologiczny, a inne narody okazały się bardziej pracowite i zdyscyplinowane. Władza dziedziczna okazała się zawodna, tworząc koterie i grupy nacisku posługujące się obłudną frazeologią "praw człowieka", a samemu nie przestrzegając żadnych reguł. Po odbiciu się od dna zacznie się nowy okres. Miejmy nadzieję, że lobby bankiersko-kupieckie wróci na normalne miejsce w hierarchii , a obłuda obecnych lobbystów zostanie ośmieszona przez realia kryzysu , który ci lobbysci sami wywołali.