Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Palikot trzy razy nie stawił się w prokuraturze.

(3)
Warszawska prokuratura zapytała językoznawcę, czy wypowiedź Janusza Palikota 'uważam prezydenta za chama', można uznać za zniewagę głowy państwa.
 • 2008-11-20 00:40 | adalbert

  Re: Palikot trzy razy ponad prawem ?

  Poseł Palikot każe sobie w przyszłości płaszcz podbić wezwaniami od prokuratora.
  Takie to obyczaje w tej palikotowej Polsce. W normalnym kraju to by go policja przywlekła do sądu , ale w Polsce furda. Cóż mu zrobią w kraju którego minister Drzewiecki podpisuje oświadczenie , że nie ma pieniędzy na adwokata i nie może z tego samego powodu przyjechać na rozprawę sądową. Czy premier Tusk trzyma nad nimi parasol ?
 • 2008-11-21 08:04 | maria

  Uważać kogoś za kogoś to nie zniewaga to porównanie.Uwazam Polityke za pismo nie dla mnie tylko dla głupich - nie obraza ani polityki ani głupich.Uwazać coś każdy może -chyba ,że juz nie wolno.
 • 2009-02-01 18:52 | pxl666

  palikot to jedyny prawdziwy facet w tym sejmowym smietniku...oby takich wiecej bylo...ciekawe ze nikt z pisowczykow sie nie oburzal na jaja jakie sobie robil leper czy giertych (stary i mlody)...nooo pewnie pis ma monopol na chamstwo i klamstwo wiec innym nie wolno i nalezy karac