Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Grace Jones wraca z siłą huraganu

(2)
Czarna, androgyniczna i pożądana
  • 2008-11-22 22:46 | macciou

    Re: Grace Jones wraca z siłą huraganu

    Szkoda, że się tak strasznie spóźniliście z moją ulubioną grace jones, niestety tekst nie dość, że bardzo słabo napisany, to mało oryginalny. Autorka co najmniej bezczelnie skopiowała kilka pomysłów z innych tytułów, które zdążyły z publikacją recenzji na czas, resztę niezbyt umiejętnie retuszując. Wyszedł niezły bełkot. Jeszcze rok temu miałem dział kulturalny w Polityce za niezły. Dziś, jak widać, nawet to daje stęchlizną.
  • 2008-11-23 18:06 | Joanna Wojdas

    Re: Grace Jones wraca z siłą huraganu

    Tak się składa, że to ja, jako pierwsza od jakiegoś czasu, napisałam w naszej prasie o Grace Jones. Było to na wiosnę tego roku, z okazji sześćdziesiątych urodzin artystki, teraz po części sięgnęłam do podobnych kluczy interpretacyjnych (choć na pewne rzeczy patrzę już inaczej) i sformułowań, więc to ew. ze mnie skopiowano w innych miejscach, ale nie wiem, nie sprawdzałam.