Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyścig z czasem

(2)
Powraca alternatywa przeprowadzenia Euro 2012 z udziałem Niemiec zamiast Ukrainy
 • 2008-11-24 20:52 | dr_pitcher

  Re: Wyścig z czasem

  Wine za stan rzeczy ponosi nie tylko Ukraina ale rowniez UEFA - jak mozna bylo wybrac kraj bez pewnej gwarancji na sukces. Decyzja byla polityczna a nie ekonomiczna
 • 2008-11-27 14:08 | opinia

  Polska niech sie bierze sie do pracy i zacznie robic drogi. Bo bedzie wstyd jak polacy beda miec wszystko procz drog dojazdowych do stadionow itp. Polska powinna sie pokazac jak z najlepszej strony.
  Ukraina to niech bierze sie za budowe drog i stadionow bo im odbiora euro .
  Wtedy pozostanie tylko niemcy z polakami beda miec euro .
  bo niemcy sa juz przygotowani
  choc nie przepadam za niemcami hi hi